Jdi na obsah Jdi na menu

Plán na rok 2009

9. 2. 2009

Na první pololetí roku máme tento plán, zkoušky se konají na našem cvičáku ( kk vfu ), tak doufám, že se nám to tentokrát nebude křížit s jinými akcemi, případně zkouškami ve škole ( kdyby se mi toto zkouškové nějaká nevydařila ).

Mia cviky na tyto zkoušky celkem zvládá, ale protože do půlky února mám zkouškové, budem muset v březnu trénovat velmi intenzivně. Tak snad to vyjde :)

21.3. 2009   - BH- složeno :) Nakonec jsme vyrazili a zvládli to :)  

  4.4. 2009   - ZOP- Máme to :)

NOVINKY:Chtěli jsme jet také na spoustu závodů dogfrisbee, ale bohužel nás dostihla finanční krize, sice ne ta celosvětová, ale osobní. Zkoušky poslušnosti se budeme snažit uskutečnit a ušetřit na ně nějakou korunu, ale dogfrisbee závody musíme na chvíli přerušit, protože startovné, cesta......atd jsou pro nás moc drahé. Ale trénovat budeme :) Bohužel se nám trošku zkomplikovalo bydlení v Brně a musíme počítat s tím, že bude nutné platit realitce a kauci za byt majiteli....a bůh ví kolik bude nájem nového bytu co seženeme............prostě a jednoduše musíme myslet na horší časy a šetřit a šetřit, bohužel hlavně na závodech, které pro nás nejsou životně důležité. Však my si užijem spoustu legrace i na tréninku a o tom to řeci je :) Třeba se to nakonec ještě obrátí a budeme mít štěstí a na nějaké ty závody korunku ušetříme. Teď jsou pro nás ale důležitější napapaná bříška a žádný stres z toho, že nemáme na běžné věci......prostě si dál budeme užívat normální život a snad se k závodění zase vrátíme :) Ale aspoň jednu dobrou zprávu mám.....udělala jsem všechny zkoušky (ve škole) a tak počítám se spoustou volného času během semestru, kdy budem moct s Miou lítat venku a na cvičáku a dětat to, co nác baví :)