Jdi na obsah Jdi na menu

Obrany

28. 5. 2009

Začátky :

V listopadu 2008 jsme poprvé zkusili obrany. Mia se do toho opravdu "zažrala" a moc jí to baví. Bohužel nemám žádné fotky, protože chodíme za tmy, ale hned jak to trošku půjde, tak někoho zaúkoluju, ať máme aspoň jednu fotku:) Na Obrany chodíme na náš svičák KK VFU a koušeme na Milana Olivu.

Koušeme na pešíka a zatím jednou na rukáv, ale Mie je to celkem jedno...hlavně že se najde někdo, kdo se s ní přetahuje..to ji moooc baví :)Je to moje šikulka a povim Vám, že zůstat stát na místě a nenechat se odtáhnout je docela fuška, po obranách si přijdu jak po třech hodinách strávených v posilovně:)

Jak pro Miu tak pro mě jsou obrany novinkou, nikdy jsem na žádných dřív nebyla( ani na čumendu ). Zatím nemáme žádný cíl, jediné co mám naplánované je naučit hlídání předmětu na ZPU 1, ale ještě jsme nezačali.

Nechci na Miu pospíchat, hlavní je, že má radost a to taky jde....dělat co jí baví.....a co ji unaví :)

Obrazek

Začátek roku 2009- tento rok konečně navštěvujeme obrany pravidelně a to i dvakrát do týdne. Miu to opravdu baví a začíná chápat o co go :) A já pomalu taky :) Začali jsme častěji kousat na rukáv. Už začíná chápat, že u revírku si musí pořádně zaštěkat...což ji baví, protože Mia je pěkně ukecená :) Pomaličku postupujeme dál a dál, je vidět, že Mia má "kousání" v sobě, miluje přetahování. Určitě můžu obrany každému jen doporučit:)

FOTO ZDE : http://misros.rajce.idnes.cz/obrany_duben_2009/

a zde : http://misros.rajce.idnes.cz/obrany_cerven_2009/

Červen 2009 - Pořádně cvičíme revírky, dokonce už navolno bez vodítka. Miu to opravdu moc baví :) Jen já si musím pořídit boty s neklouzavou podrážkou, asi nejlépe kopačky :) Někdy mam opravdu co dělat, abych to ustála :)

Obrazek