Jdi na obsah Jdi na menu

Nový přírůstek

18. 8. 2009

 Mia dostala 25.7 2009 malou kamarádku Ašanty. Čekala jsem, že bude Mia žárlit a chvilku dělat uraženou, ale nic z toho se nekonalo. Ten den, kdy jsme vyzvedli Aší u chovatelky v Olomouci, jsme s kámoškama a hafušákama vyrazili na tři dny na chatu do Orlických hor, kde bylo opravdu nádherně, psiska si užívala krásnou přírodu (já také) a také to, že spolu mohli blbnout a pořádně se vyřádit. Zde asi Mia Ašanty přijala do rodiny a už byla naše :)

Obrazek

Z Orlických hor jsme vyrazili do Ústí a za pár dnů hned na koňský tábor do Mratína, kde dělám vedoucí a Mia s Ašanty rozhodně nemohli chybět, dva týdny mi moje psí holky pomáhaly hlídat kopu dětí, a zžívali se ještě víc. Spinkají spolu v pelíšku, dlabou ze stejné misky (Mia teď dostala také puppy granule :)) a Mia ochotně toleruje všechny Aší výpady a nápady, věšení za kůži na krku, kousání nohou a krádeže hraček. Mia mě příjemně překvapila, Aší si hlídá, aby ji nikdo neublížil a celkově mi přijde, že ji má moc ráda. Na Miu jsem moc pyšná, jak malou bez problémů přijala a zařadila si ji do smečky :) Jsou super dvojka a moc mě baví je pozorovat, nafotila jsem neuvěřitelnou kopu fotek a stejně mě ten pohled na ně nikdy neomrzí.

Obrazek

Také jsme byli všichni navštívit Ašanty brášku Sida, ale o tom se podrobněji zmiňiji na Ašanty stránkách - www.asanty.estranky.cz

Obrazek

Mia je prostě ten největší borec a "NEJVÍC NEJLEPŠÍ PEJSEK" :)

Obrazek

Spoustu fotek najdete na www.misros.rajce.net

a ty nejkrásnější na http://blankask.rajce.idnes.cz/Mia_a_Asanty/#album

http://blanchee.rajce.idnes.cz/Mia_cane_corso_a_Asanty_krizenec_border_kolie_a_australskeho_ovcaka/