Jdi na obsah Jdi na menu

Majáles na VFU

7. 5. 2008

7.1 2008 - Tak máme po Majálesu:) Myslím, že ukázka poslušnosti se nám povedla....sice jsem ještě neviděla naše video a tím neměla šanci se od srdce zasmát chybám o kterých ani nevím:) ale pevně věřím, že se to líbilo:)

    Také jsme s Miou měli ukázky Dogfrisbee, tady už jsem ani video vidět nemusela a od srdce se směji ještě teď:) Ze začátku se mi nepovedlo hodit hodně hodů, takže Mia je neměla šanci chytit.....naštěstí se nám pak něco povedlo a něco málo jsme předvedli, byla to sranda a i za tuto zkušenost jsem ráda. Mia byla šikovná, nezajímalo jí nic jiného než disky:)

A nakonec jsme se zúčastnili voříškiády, která byla rozdělena do tří kategorii a to, voříšci, psi bez PP a psi s PP. My byly samozřejmě mezi psy bez PP. Kde byla velká konkurence:) A to i s Miou dva psíci :) Ale nikde to neřikejte, protože jsme vyhrály první místo a jsme na to hrdé:) Vyhrály jsme velký balíček od Hils a obrý pocit, že je Mia krásná:)

Naše škola, veterina, pořádá 7.1 2008 Majáles. Na této akci budeme předvádět poslušnost, ale né ledajakou:) Vytvořili jsme skupinku někola psovodů a pejsků, vybrali hudbu a secvičujem sestavu, kterou předvedeme. Není tam nic těžkého a je to na pár minut.......ale je to originální a myslím, že to vypadá opravdu dobře, tak snad se nám to povede:)