Jdi na obsah Jdi na menu

cvičák

7. 11. 2007

     Dnes jsme byly s Miou zase na cvičáku....Mia je opravdu šikovná, ale její panička nestíhá:) No řeknu Vám takové obraty u nohy....pro mě nepředstavitelná složitost:) oči sledují Miu, ruka se jí snaží vést pamlskem, ta druhá svírá vodítko a uši se ze všech sil snaží poslouchat rady Ivči (naší trenérky). No první pokus tu radši nebudu ani popisovat...než jsem pochopila na kterou stranu já....na kterou stranu pes......konec:) No ale hrozně se snažím a teď když jsme to zkoušeli doma už to i docela šlo..jen nacvičit která část těla se má čemu věnovat a je to:) Teď to ještě splnit prakticky:) Ale my to zvládnem, Mia mě to naučí a příště zazáříme.

Obrazek

      S Miou cvičíme od pěti měsíců, ze začátku to byla jedna velká hra a já byla ulítaná víc jak Mia, jak jsem jí lákala na hračky. Mia se při této hře naučila něco ze základů a já se taky snažila něco pochytit. To nás cvičila ještě Lucka, ta se teď musí věnovat hlavně svému psíkovi, tak jsme hledali někoho jiného. Chvilku jsme chodili k Zuzce, která vede začátečníky v agility....no a teď nás cvičí Ivča a je to super. Moc se mi líbí jak cvičíme. Žádné "násilí" žádné "nucení" žádná "tvrdost", hezky podle jednotlivého psíka a páníčka. Bez stresu a podle psí logiky....tak bych to nazvalá já:)

Obrazek

     Mia zvládá základní cviky, teď pilujeme chůzi u nohy a vstaň. A učíme se podání předmětu....no a uvidíme jak nám to půjde:)